| NoName2 a întrebat:

HEII TPU! M-am uitat recent la Divergent si mi-a placut tare, tare, tare mult

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dacă ți-a plăcut foarte mult mai poți încerca și:The Hunger Games 1 și 2 (2012/2013),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Host (2013),The Last Keepers (2013),Push (2009),Rubinrot (2013),Upside Down (2012),Beautiful Creatures (2013)/toate f. bune

| NoName2 explică (pentru faramatania):

Mersi mult, m-am uitat la The Hunger Games si mi-a placut, dar nu la fel de tare ca Divergent

| faramatania a răspuns (pentru NoName2):

Tot e ceva, până când va apărea continuarea (Insurgent)
http://www.imdb.com/title/tt2908446/

| NoName2 explică (pentru faramatania):

Uaau ce fain, abia in 2015 crying(( Am cautat trailer-ul, dar nu l-am gasit straight face

| Lykan a răspuns:

Da si mie finalul cam lasa de lipsit dar speram la o a doua parte un film in care actiunea nu se desfosoara intru viitor nu foarte indepartat unde oamenii sunt catalogati