| NoName2 a întrebat:

HEII TPU! M-am uitat recent la Divergent si mi-a placut tare, tare, tare mult! Vreau sa va intreb daca stiti alte filme la fel de geniale, in afara de The hunger games, deoarece l-am vazut :-d. Si nu stiti daca va exista un Divergent 2?

8 răspunsuri:
| ggooggllee a răspuns:

Pai Hangover

| NoName2 explică (pentru ggooggllee):

Exista "the hangover " am sa ma uiit smug, pare interesant

| faramatania a răspuns (pentru NoName2):

Nu cred că se referă la The Hangover (seria) deoarece nu are legătură cu filmele amintite de tine, ci probabil la The Hungover Games (2014),o parodie după The Hunger Games.
http://www.cinemagia.ro/filme/the-hungover-games-590619/

| cosminprepelita a răspuns:

In time, i am number four

| NoName2 explică (pentru cosminprepelita):

Am vazut acum mult timp In time, cred ca ma uit la I am number four, mersi mult

| cosminprepelita a răspuns (pentru NoName2):

Cu placere

| Constantin_Maria_1997 a răspuns:

Divergent 2 nu exista momentan. O sa apara in curand al doilea film pe nume Insurgent. Iti recomand daca vrei sa citesti cartile de Veronica Roth care sunt in numar de doua in lb.romana sad.
Un alt film super este The city of bones. Desi nu este in genul primului sunt convinsa ca o sa ti placa mult.

| NoName2 explică (pentru Constantin_Maria_1997):

Multumesc mult, abia astept Insurgent