| damonsalvatore05 a întrebat:

Heii TPU:*:X am si eu o intrebare. cum se numeste Melek, fetita Lamiei si a lui Kenan din filmul De pe buze la inima care a fost difuzat pe Kanal d? va rog sa-mi spuneti daca e fetita Lamiei in realitate. Pare ca este chiar fetita lor in realitate. daca nu era fata lor, cum putea sa-mi spuna tata lui Kenan? u copil asa de mic nu are cum sa fie invatat sa spuna asa ceva. cel mai bun raspuns primeste funda:X:X:X:

4 răspunsuri:
| Eusicamatat a răspuns:

Nu nu este fata ei

| damonsalvatore05 explică (pentru Eusicamatat):

Nici a lui Kenan? cum se numeste? daca stii te rog sa-mi spui:X:X:X:

| Eusicamatat a răspuns (pentru damonsalvatore05):

O sa caut acum pe net si ati raspund ok?

| Eusicamatat a răspuns (pentru damonsalvatore05):

Nu nu este fata nici unuia