| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Heii, tuturor! Care sunt cele mai emotionante filme, pe care le-ati vizionat?

13 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ink

Răspuns utilizator avertizat
| M25M a răspuns:

My sister's keeper
Schindler's List
Crash
Seven Pounds
La vita e bella
Never let me go
The notebook
A walk to remember
The Reader
I am Sam
The Awakenings
Kokuhaku(Confessions)

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Îmi place nick-ul tău. Primeşti un +.
Anulează - pe care l-ai primit de la gluma penibilă pe care ai făcut-o.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story şi Braveheart, cam astea sunt singurele filme la care am plâns şi care chiar mi s-au părut emoţionante.

| Dianaㄨ a răspuns:

Hachiko, Dear John, Marley and me...

| Michiiiiiiiiii explică:

Daca nu doresti sa 'ajuti', ar fi mai frumos sa nu spui nimic.
O zi frumoasa!

| ioanadanny a răspuns:

The Pursuit of Happyness ( a fost super)

| Cris06 a răspuns:

Dansul dragonului film sud-coreean super emotionant...

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Bravo frate, ma doare burta de ras laughing))))))))

| darko13 a răspuns:

Million dollar baby, Hachiko, American History X, The Impossible.

| SkyscraperAM a răspuns:

Hei.
"The last song" si "Windstruck" sunt doua filme care chiar m-au impresionat pana in adancul sufletului. M-au facut intr-un fel sa inteleg cat de importanti sunt anumiti oameni, desi noi nu le prea dam atentie, din anumite motive.
M-au emotionat extrem de mult.

| Cris06 a răspuns (pentru SkyscraperAM):

Buna Imi dai te rog si mie site-ul pe care ai vizionat filmul Windstruck. (cu sub in rom cred ca l-ai vazut...)