| l1feincolor a întrebat:

Heii :X, As dori sa vad un film in seara aceasta, ce film mi-ati recomanda?,. mai preferabil horror big grin. Astept raspunsuri, cat mai repede! Funda filmului care mi-a palcut cel mai mult happy
Multumesc!

9 răspunsuri:
| l1feincolor explică:

Heiii mariacris98,.mersi mult pentru filme, majoritatea le-am vazut, dar altele nu. O sa ma uit la ele. big grin

| petrica1111 a răspuns:

Drag me to hell

| DonyHD a răspuns:

Wrong Turn 2 e crimaa tongue

| nelu14 a răspuns:

Scary movie?!rolling on the floor

| MloveM a răspuns:

Incearca The uninvitedkiss sau The ring! Sper ca te-am ajutat si poate imi dai si o funditakiss!

| ionutz20002 a răspuns:

Saw 3D sti ce misto e? e super dac ai si ochelari 3D

| andreea173 a răspuns:

Eu iti recomand Zombie Massacre, The Cabin in the Woods, The Ring 3D

| IrinaMills a răspuns:

"MloveM" The ring nu e horror, eu ti.as recomanda "The eye", "The Grudge", "Drag me to hell", "Halloween 2".
Sper sa iti fie de mareeee ajutor.
FUNDA puppy dog eyes?

| yon3lla2909 a răspuns:

Buna.eu te-as sfatui sa te uiti la The vampire diaries.Mie mi.a placut foarte tare.Astept funditalaughing