| anonimaa_4475 a întrebat:

>Heii.big grin< Care e cel mai bun film horror pe care l`ati vazut? nu neaparat foarte tare de groaza.ci si logica filmului.:* Fundita.batting eyelashes>big grin

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

'Apelul mortii'
'Incercare disperata'
Ti le-as recomanda!
Sunt superbe!
Si nu neaparat ca sunt de groaza[sunt f de groaza]
Dar ideea filmului, in cazul asta, filmelor, e foarteeeeee interesanta si sigur o sa iti placa!
Bafta!♥

9 răspunsuri:
| love13 a răspuns:

Stiu 3 filme foarte tari:
Casa de ceara
Bantuirea casei Winchester
Stiu ce ai facut asta-vara
...nu incepi sa faci pe tinehee hee dar sunt interesante! Funda?batting eyelashes

| NoChanceForUs a răspuns:

I am Legend, Silent Hill 1&2, Saw, I spit on your grave(e mai mult thriller).

| mihaela31 a răspuns:

Tarata in iad(drag me to hell)happyTi-l recomand sa il vezi, daca nu l-ai vazut deja, Seriile The grudge.

| zelda a răspuns:

Amuzament:X [genial filmul]

| annaanne3 a răspuns:

Mie mi-au placut foarte mult The Skeleton Key, este cu o casa bantuita si este si de logica, trebuie sa iti dai seama si sa il intelegi bine la sfarsit ca sa intelegi misterul. Apoi mi-a mai placut The House of Wax, cu un oras in care totul este facut din ceara, nu trebuie multa logica dar este foarte bun. Mi-a mai placut Friday 13, nu este de logica dar este chiar interesant. Si ultimul dar nu cel din urma I know What You Did Last Summer, care este ff interesant si intr-adevar horror. Sper sa iti placaa:* fundita?

| NaDeJa a răspuns:

Pathology, e super tare! sau Wrong Turn

| PhaseMorphXR a răspuns:

Poltergeist (1982) - regia Steven Spielberg

| MixedObsessions a răspuns:

Eu am vazut aseara "Stiu ce-ai facut asta-vara" in engleza " I know what you did last summer" si mi-a placut foartee mult big grin daca nu iti place incearca Saw 6 sau seriile Final Destination, Massacre of Texas 1, 2 si 3, Mirrors, The last house on the left, One missed call, The Grudge, etc. laughing sper sa te ajute big grin :*

| anonimaa_4475 explică:

Multumesc tuturor :*:* aveti toti cate un vot big hug :*