| iwannabefree a întrebat:

Heiii. Alina Eremia si Dorian Popa sunt si in realitate impreuna? Am citit, de fapt am vazut un comentariu ca ei sunt impreuna.

Răspuns Câştigător
| ChocolateGirl97 a răspuns:

Eu am gasit in revista Bravo. la un interviu cu Alina Eremia si Dorian Popa ca nu sunt impreuna.

12 răspunsuri:
| Crazyeo a răspuns:

Sunt impreuna

Răspuns utilizator avertizat
| RamonaG12 a răspuns:

Da sunt impreuna :X:X:X:X:X :*:*:*:*

| AndreeytzaDeutza a răspuns:

Nu stiu, cred ``:X

| iuliutza4u a răspuns:

Din cate stiu nu sunt impreuna

| Andyke a răspuns:

Posibil!

| danadanieladanuza a răspuns:

Eu am vazut pe pagina lor ma refer pe pagina trupei o poza cu Alina care avea o verigheta

| danadanieladanuza a răspuns:

Eu am vazut pe pagina lor ma refer pe pagina trupei o poza cu Alina care avea o verigheta.

| Pusculita_Cosmina_1994 a răspuns:

Au fost impreuna dar acum nu mai sunt

| Graty_Flory_1994 a răspuns:

Dupa cum se vede cred ca sunt impreuna am vazut si la happy hour

| Stirbu_Alexandra_1999 a răspuns:

Ce tare deci nu mam inselat