| laviiixdheloo a întrebat:

Heiii TPU..imi puteti spune cand va aparea un nou film Twilight adica partea a 3-a din Breaking Dawn sau Twilight 6 adica alt film..plzz puppy dog eyes cine stie dau funda! :**

Răspuns Câştigător
| Rape a răspuns:

Partea a 3-a din Breaking Dawn nu mai exista si nici Twilight 6. S-a terminat seria Twilight! Era pe un site ca actorii din Twilight au participat la ultima premiera din seria Twilight: Twilight Saga Breaking Dawn partea a II-a.
funda?

12 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Niciodata.Nu exista Breaking Dawn 3 sau Twilight 6. S-au terminat atat cartile cat si filmele.

| Andeuta a răspuns:

Asa este parea a3-a nu va mai aparea, actorii vor sa lucreze si la alte filme : Remember me de ex.happy

| Rape a răspuns:

S-a terminat seria Twilight.
funda?

| 5Cx a răspuns:

Hey... uite ce am gasit https://www.youtube.com/watch?v=XMcfrIdDzak nu cred ca trailler-ul acesta s-a facut degeaba.

| RalucaOxii a răspuns:

Se spune că filmul este o adaptare a cărţilor nu? Bun. In unul dintre volume da nu mai stiu in carewinking Renesmee se va indragosti de Jacob, iar el va deveni protectorul ei. Deci este posibil sa mai fie ceeva. Adică din cate am citit acum Kristen Stewart a decalarat cândva ca vor exista 6, 7 si 8 acum nu stiu ce sa mai cred... oricum nu sunt sigura ca are cum sa se termine cartile sunt mult mai lungi. Nu prea are nici logică cum s-a terminat ultimul film deci...

| Antonia30 a răspuns:

Uite, mie imi place Twilight mult, m-am interesat si nu stiu daca este adevarat dar am vazut mai multe trailere, clipulete si site-uri unde arata ca va aparea ceva pe 22.11. 2014... Sper ca va fi si nu este doar ceva facut de-al fanilor. Insa pana atunci mai e un an si daca este adevarat, sigur vor mai aparea informatiiwinking

| andreeadumitriu a răspuns:

Pai il poti vedea pe HBO prima data la televizor.Din cate se stie se crede ca ar aparea in vara anului 2013.

| MeJustMeACrazyGIrl a răspuns:

Nu se stie draga...fi la curent cu noile filme cercetand des paginile de internet. Sau pe Kiss Cinema mai spun de noile filme... te mai poti interesa si din revista Bravo sau Bravo Girl. Sper sa afli. PWP♥♫♥

| Floriflr222 a răspuns:

Https://virginradio.ro/gata-pentru-continuarea-the-twilight-saga/amp/
Va continua, era vorba sa fie lansat anul asta.

| Seserman_Sabina_1990 a răspuns:

Sincer eu am speranta ca va aparea adica daca nu ar fi asa de ce este plin youtubul de trilere cu Reneesme si Jacob unde Reneesme creste si se indragosteste de Jacob iar Bella si Edwuard nu sunt de acord si pleaca toti ca sa o indeparteze pe Reneesme de Jacob dar pana la urma se intorc si povestea de dragoste dintre Reneesme si Jacob continua iar Reneesme ramane insarcinata si naste un copil?

| Holbea_Gabriel_1997 a răspuns:

"The Twilight Saga" continuă! E oficial! O declarație a preşedintelui companiei Lionsgate, Jon Feltheimer, aduce vești bune fanilor Twilight, dar nu oferă și o dată când noul film va fi lansat sau dacă în el vor fi personajele care și-au câștigat până acum atât de mulți fani.
Sursa: https://virginradio.ro/gata-pentru-continuarea-the-twilight-saga/