| Freeworld30 a întrebat:

Hello! Am vazut mai demult un film,in care era vorba despre un program facut special sa monitorizeze un oras, cat si conturile bancare.Incepea cu o tipa care primea un telefon cadou si cand raspundea,i se dadeau anumite treburi de facut, cineva sau un robot ii zicea ce trebuie sa faca si unde sa mearga.As vrea sa mai vad o data filmul, dar nu mai stiu cum se numeste. Daca ma poate ajuta careva.big grin

Răspuns Câştigător
| Sava_Cristi_1999 a răspuns:

Se numeste Eagle Eye- Ochi de vultur
Iar acesta este linkul : http://www.cinemagia.ro/filme/eagle-eye-ochi-de-vultur-19986/. Funda te rog

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eagle Eye.