| JokerMato a întrebat:

Hello. Cine îmi poate zice un program bun şi uşor de manevrat pentru crearea videoclipurilor? Vreau să fac un video în care să prezint nişte poze, iar alte video-uri să le subtitrez şi am nevoie de un program bun...
/Scuzaţi categoria/

Răspuns Câştigător
| Georgiana0216 a răspuns:

Movie maker, e usor de folositwinking

3 răspunsuri:
| andreimare33 a răspuns:

Pai ti-as recomanda movie maker e un program foarte tare, sau daca vrei sa algi ceva mai complex : Sony Vegas

| Mari03 a răspuns:

Pai programul pe care il folosesc eu e Vegas Pro. e FOARTE BUN!

| Socrat a răspuns:

Chiar si pe Youtube poti sa face video.accesand adauga un videoclip