| biix a întrebat:

Hello happy Am si eu o intrebare :p, vreau sa imi parolez unele fisiere din pc, ca sa nu mai poata intra nimeni in ele, nu stiti un program pentru asa ceva usor de manevrat? happy

Răspuns Câştigător
| davio a răspuns:

Gasesti aici un program gratuit :http://www.brothersoft.com/encryptonclick-63041.html.Cu acest program parolezi atat fisiere cat si foldere. FUNDA?

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Fisiere, nu stiu, insa stiu pentru foldere, bagi fisierele care vrei sa nu fie accesate in acel folder pe care pui parola, se numeste FolderGuard, http://lmgtfy.com/? cu=download+folder+guard, un simplu search pe google, trialul expira dupa 30 de zile, deci.

| Dragosh_8212 a răspuns:

Pai ai putea sa le ascunzi: dai la proprietatile fisierului bifezi hide apoi ca sa il vezi din nou va trebui sa dai acolo la bara "tools" si "folder options" si dai pe tab-u "view" apoi bifezi "show hidden files and folders"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Trebuie sa le arhivezi cu WinRar si apoi ai posibilitatea sa pui parola.happy
Pa, pa.