| MaeRiAh a întrebat:

Hello lume care sunt desenele japoneze (anime)(nu toata lumea stie)preferate... Daca sunt aproape ca si cele preferate de mine primiti funda

Răspuns Câştigător
| Daysukki a răspuns:

Naruto,death note,elfen lied,ultra maniac,kaleido star,itazura na kiss, vampire knight, am mai multe dar nu le tin pe toate minte

12 răspunsuri:
| unCalutz a răspuns:

Narutowinking

| MaeRiAh explică:

Oo ma rog ma mai gandesc mie imi plac mult desenele facute de miazaki nu seriale neaparat mai astept

| MaeRiAh explică:

Pai daysukki a dat cele mia bune rasunsuri ma steptam si la lovely complex ca mno eu pun multe intrebari despre acel anime dar

| BloodPrison a răspuns:

Naruto,inuyasha, yuyu hacusho, humanoid kikaider...cam atatea stiu big grin

| puffika a răspuns:

Elfen lied
Naruto
Kaleido star
Death note
Hell girl
Itazura na kiss
Tokyo mew mew

am vazut mai multe dar nu le zic acum pe toate.

| Kaaatyyy a răspuns:

Paai cred ca ar fi cam asathinking
Naruto-Naruto shippuuden
Vampire knight-Vampire knight Guilty
Elgen lied
Shiki
Kaleido star
Bakugan
Bleach

| mira2399 a răspuns:

Naruto, death note, kaleido star, vampire knight, angel beats, kaichou wa maid-sama, kilari, yu yu hakusho, inuyasha, pokemon, bakugan, bleach, mew mew power, hell girl, lovely complex...
Da' in special Angel Beats.

| klaudia_4431 a răspuns:

Sailor moon, Naruto, Pochemon.

Răspuns utilizator avertizat
| Trixx a răspuns:

Naruto, naruto shippuden si bleach sunt pereferatele mele. am citit si toata manga aparuta din naruto in romana:x e superba. poti sa te uiti pe http://animekage.com/

| razvi177 a răspuns:

Naruto shippuden :X

| xXWyKyXx a răspuns:

Pai eu prefer NARUTO. Funda?