| kanamechidori a întrebat:

Credeti ca este vreo problema daca sunt obsedata de anime?(desenele japoneze), adica tot ce inseamna anime-uri: saruturi anime, actiuni anime, TOT

Răspuns Câştigător
| andreea4ever a răspuns:

Nulaughing
Si eu sunt la fel.

Imi place sa stau cu parul in vant gen anime, sau sa stau suparata gen anime. Cel mai des incep sa gandesc si sa ma comport ca cei din anime.
Adica glumesc, sunt rautacioasa, chiar daca in sufletul meu, sunt trista si buna.
Nu are nimic.

Totusi, animeurile sunt mult mai superioare din punct de vedere compornamental, mai superioare dacat cocalarii si pitzipoancele, sau persoanele prost crescute.

Este super ca te porti ca anime-urile.
Inseamna ca si tu esti superioara(chiar daca multi nu observa asta)
Te pupicesc! pa!

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Nup... I love Anime too happy

| ChibiRose a răspuns:

Si eu sunt la fel soro!

| Alex_7297 a răspuns:

Orice lucru în exces dăunează. Chiar şi anime-urile!laughing

| MadRaven a răspuns:

Si eu la fel vad cam minim 5-6 ep anime pe zi.

| MrsDraguttza a răspuns:

Nuu iubesc animeurile
Cateodata stau si ma gandesc ca viata noastra e plicti pe cand in anime e super, e fantastica si aventuroasa
Sunt indragostita de un personaj in vampire knigt ( e pe moment - stati linistiti )
Numele lui este Zero kiryu
Si il urasc de moarte pe kaname kuran din acelasi anime
Oricum sunt atat de indragostita si ma uit atat de des la vampire knight ca am avut si un vis

"' Eram cu zero si kaname intr-o excursie. Pe drum ne-am oprit la bunica. Zero era tare rautacios. Radea de mine si facea glume proaste. Atunci m-am uitat mai atent la el si in loc sa aiba ochii lui frumosi, mari, calzi, dupa care sunt topita, avea niste ochii micuti, galbeni, de vampir. L-am luat in hol si l-am luat in brate. Am vrut sa il iau in brate pentru ca sunt indragostita de el ( nu voiam sa ratez ocazia! :);) )
Oricum o fractiune de secunda l-am tinut in brate pentru ca el, in loc sa ma ia in brate, m-a muscat de gat. Am simtit o amorteala, dar nu durere. Nu eram speriata doar socata. Stiam ca ma va musca
Aveam acest sentiment
Dar nu credeam ca o va face chiar atunci si in acel loc ""
M-am trezit speriata. Ma uitam in camera si ma gandeam ce proasta am fost ca,-am trezit p[t ca, chiar imi doream sa fiu cu el.
Sii cand m-am trezit ma durea gatul exact in locul iun care m-a muscat
Dar nu tot gatul
Doar o particica mica
Si nu era ca atunci can dormi incomod si ti se intepeneste gatul
Era ceva... ciudat
Dar mi-a placut
Si o saptamana intreaga mi a parut rau ca m-am trezit si am incercat sa am acest vis din nou dar n-am putut...
Deci love anime!
Si uite poze cu kiryu zero

https://www.google.ro/......ps?/search