| meduzza a întrebat:

Hello TPU! Am vazut acum ceva timp la tv o reclama al unui film cu o tipa blonda care era fantoma si se tinea dupa un tip. parea comedie si era destul de tare dar nu mai tin minte cum se numea. stie cineva pls?

3 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Asta este... este bantuit de vechile iubite :)) http://www.imdb.com/title/tt0821640/

| meduzza explică (pentru craniul):

Nu era asta, tocmai am gasit pe net este "Just like heaven" mersi oricum :*

| beyondbirthday a răspuns:

Am vazut un roman (da, un roman, nu film) care se numea,, Naluca si Naucul'' sau,, Naucul si Naluca'', cred ca e cam in genul acelei reclame. Acum toate romanele au si varianta film, nu-i asa?happy
PS. N-am cartea, dar tipa cred ca era tot blonda.