| εмiLч97 a întrebat:

Hello TPUwinking
Ce mai faceti? Il stiti pe Daniel Radcliffe din filmele Harry Potter? As avea ceteva intrabari de pus iar voi daca stiti imi spuneti:
1. E adevarat ca era dependent de alcool?
2. La ora actuala are iubita? Daca da cum o cheama?
Era sa uit... Fundita

4 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Get a life

| KingJulien a răspuns:

1.Da este adevarat, dar a scapat de dependenta asta, insa in schimb fumeaza exagerat :|(atunci avea 18 ani cand era alcoolic)
2.Sunt niste zvonuri cum ca ar avea o prietena dar se stie ca ar fi o rusoaica, bruneta doar atat :|

Mai multe detalii despre Daniel gasesti aici
http://stiri.rol.ro/taguri/daniel-radcliffe

| Sicmao a răspuns:

Da,a fost dependent şi da, are iubită, o cheamă Olive Uniacke.

| Ionut17 a răspuns:

1.Da.era dependent de alchool dar acum a trecut peste asta
2.Da, are iubita la ora actuala si o cheama Laura O'Toole