| JetBlueJet a întrebat:

Ce varsta avea in realitate Daniel Radcliffe cand a jucat in ultimul film Harry Potter?
-Funda

Răspuns Câştigător
23 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te-a informat greșit, deși i-ai dat funda. E născut în 1989. Calculează singură.

| JetBlueJet explică (pentru floresdemayo):

26 de ani are in prezent. happy
Dar eu intrebasem cati ani avea cand a jucat in ultimul film Harry Potter.

| JetBlueJet explică (pentru floresdemayo):

M-a informat corect.winking
Apoi am calculat si eu si era bine.
Nu i-am dat funda pe degeaba.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Ar fi bine ca tu sa te calculezi mai bine

| floresdemayo a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu e chiar așa... happy
Harry Potter a avut mai multe serii:

1) Harry Potter and the Order of the Phoenix / Harry Potter și Ordinul Phoenix (2007)
avea 18 ani
2) Harry Potter and the Half-Blood Prince / Harry Potter și Prințul Semipur, avea 20 de ani.
3) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I / Harry Potter și Talismanele Morții: Partea I (2010), avea 21 de ani
4) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 / Harry Potter și Talismanele Morții: Partea 2 (2011), avea 22 de ani.

Deci? Și acum, mă contrazici?

| floresdemayo a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Tu să taci! Învață să nu vorbești neîntrebat.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Da dar ultimul care la-i scris ala este ultimul din serie este in 2011 facut si actorul are 26 de ani, deci cu minus 5 ani egal cu 21 din cate stiu eu!

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Da ce sa tac iti este ciuda ca n-ai luat funda la un raspuns incorect

| floresdemayo a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Socotești fain. Și, scrii la fel de bine.

*l-ai

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Ms

| floresdemayo a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Am suficiente, iubire!

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Ai dar asta nu inseamna sa judeci pe altii

| floresdemayo a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Doar informez, nu judec.

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Pai de date aceasta ai informat gresit, din pacate!

| floresdemayo a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Crezi ce vrei. happy

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Sau poate ai dreptate cand fimul a fost facut actorul avea 22 de ani

| JetBlueJet explică (pentru floresdemayo):

Nu e mare diferenta de la 21 la 22 de ani.
Dar diferenta de la 26 de ani (raspunsul pe care mi l-ai dat tu) si 21 de ani (raspunsul pe care mi l-a dat el) este destul de mare.
Deci pana la urma ai realizat si tu de fapt ca 26 de ani (raspunsul dat de tine) este unul gresit.
Si din nou spun...Si-a meritat fundita.
Tu mi-ai dat varsta lui din prezent(cand ai dat primul raspuns), nu cea din 2011.

| JetBlueJet explică (pentru floresdemayo):

Si am zis destul de clar, din ULTIMUL.
E vina ta ca nu esti atenta.

| floresdemayo a răspuns (pentru JetBlueJet):

Atunci, mai dă-i una! happy

| JetBlueJet explică (pentru floresdemayo):

LoL
Si mai si comentezi laughing
I-as mai da daca ar fi posibil.
Te oftici ca n-ai primit-o tu si mai sari si cu gura ca...

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru floresdemayo):

Pe mine nu m-ar fi deranjat sa mai imi dea una dar la tine comportamentul este cu semnul intrebarii.