| Marcus13 a întrebat:

Hello TPU! Cum se numeste filmul in care o fata are o viziune despre un accident intr-un montagneruss si ssalveaza o parte din oameni iar restul mor pe rand in ordinea din carusel?

Răspuns Câştigător
| helllauuu a răspuns:

Final destination 3

7 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Final Destination.

| sunshine_5685 a răspuns:

Final Destination

Răspuns utilizator avertizat
| Clauvdgg a răspuns:

Final Destination laughing
Ti le recomand pe toatewinking

| helllauuu a răspuns:

Vam dat mucu fraierilor. am raspuns primalaughing

| Marcus13 explică (pentru helllauuu):

Nu e vorba de asta.Esti singura care ai spus final destination 3...restu au spus doar final destination.

| helllauuu a răspuns:

Pai daca ei nu stiu ce versiune este...dar daca au vazut ca am pus prima nu inteleg de au mai insinstat si ei?laughing