| Șușa_Mary_1994 a întrebat:

HELLO! Vreau o lista cu cele mai bune filme. Unele de craciun, altele de comedie, familie, aventura, actiune si muult suspans.

Fundita este pregatita! ^_____________^

5 răspunsuri:
| ONE123456789 a răspuns:

Home alone, Hohoho sunt de craciun. Comedie: Hangover, American Pie, College road trip. Aventura: Bridge to Terabithia. Actiune: Stiu niste seriale..Criminal Minds, Game of thrones, Bones, Pretty little liars este super, Vampire diaries, Spartacus, Greys Anathomy. Sper sa iti placa. Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| Maryaa15 a răspuns:

De Craciun : Home Alone are 5 parti.dar banuiesc ca le-ai vazut laughing
Actiune : Fast and Furios 6 parti si un film super tare mai este Abduction big grin. Depinde si ce fel de gusturi ai big grin! Aaa a si daca iti plac filmele cu mult suspans te poti uita si la "Open Grave " :X! Fundita vine la mine? smug Glumeam laughing

| Maryaa15 a răspuns (pentru Maryaa15):

Si Comedia: crazy stupid love... E tarewinking!