| AleB a întrebat:

Hey.Aceasta intrebare este pentru cei ce urmaresc NCIS:Ancheta Militara. Din ce sezon si care este numarul episodului in care Tony si Ziva se dau drept un cuplu de asasini si McGee era chelner? Dar episodul in care Tony este suspectul la o crima? Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| loveyou_5142 a răspuns:

Episodul in care McGee este chelner este din sezonul 3 episodul 8-under cover si cel in care Tony este suspect la o crima este din sezonul 3 episodul 9-Frame up