| MouSSEauChoColat a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se uita la NCIS:Ancheta Militara. Ce s-a intamplat cu Ziva si de ce au inlocuit-o cu Kate?

Răspuns Câştigător
| DoamnaGărgă a răspuns:

Kate a fost impuscata, si a murit, iar Ziva. vine de undeva din Egipt, cred thinking!

3 răspunsuri:
| DoamnaGărgă a răspuns:

Adica, asa e :*

| MouSSEauChoColat explică (pentru DoamnaGărgă):

Ms mult. Eu credeam ca Ziva a fost inlocuita si nu invers dar ma bucur pentru ca imi place mai mult Ziva.

PS: Tu te uiti online la episoadele din NCIS? Daca da, poti sa-mi dai si mie o adresa sau un link de la un site unde pot vedea toate sezoanele dar fara sa platesc?

| DoamnaGărgă a răspuns (pentru MouSSEauChoColat):

Nu ma uit online!, ma uit pe AXN, aa si app, nu din egipt a venit ziva, din Israell! laughing, am facut o confuzie, scuzeee :*,