| LuminitaS a întrebat:

Salutare. In ce episod si ce sezon este batuta "Ziva" din serialul NCIS Ancheta militara? Stiu ca o prind unii si o bat pana zic totul despre NCIS. dar nu mai stiu in care. Multumesc.
(Fundita)

Răspuns Câştigător
| JustForFewSeconds a răspuns:

Nu, ramane in Israel si aia vor sa afle informatii despre NCIS-ul American si vor sa afle de la Ziva ca daca a ramas acolo... E ultimul episod din ultimul sezonlaughing incer nu stiu al catelea big grin

| LuminitaS explică (pentru JustForFewSeconds):

Imi amintesc asta. laughing Insa nu stiu sezonul. Multumesc!

2 răspunsuri:
| nechiforboss a răspuns:

Actiunea la care faci tu referire are loc in episodul 25 sezonul 6 cu continuare in episodul 1 sezonul 7!