| Twinkle a întrebat:

Hey am o intrebare, se specula intr-un timp ca jude low ar avea un al 4-lea copil (o fetita), si am citit in ziare ca a facut un test de paternitate, care a fost rezultatul? Multumesc funda

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Jude Law va deveni tata pentru a patra oara, la toamna. Mama e disparuta in actiune! In traducere libera, actorul nu are o relatie stabila cu ea.

Jude Law "a fost instiintat ca va deveni tatal unui copil, rezultat al unei relatii pe care a avut-o anul trecut. Jude Law nu mai formeaza un cuplu cu persoana in cauza, dar intentioneaza sa se implice pe deplin in cresterea si in viata copilului sau. Este o chestiune in intregime privata si nicio alta declaratie nu va mai fi facuta pe acest subiect", a explicat purtatorul de cuvant al actorului.