| Dulcika50 a întrebat:

Hey! Asta e pentru cei ce au vazut Fairy Tail!
Va rog ziceti-mi si mie daca Lucy si Gray chiar se saruta in vreun episod si care este acela?
Imi place mult de ei, le-ar sta bine ca si cuplu!:*
cine imi zice dau funda!:*

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Anime-ul Fairy Tail nu este axat pe genul Romance.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=10942

In concluzie, intrebarea este irelevanta!

| Dulcika50 explică (pentru ryuu):

Nu e axat pe genul romance, dar asta nu insemna ca nu se intampla nimic romantic...

| Sofy999 a răspuns:

Din cate imi amintesc eu nu se saruta si nu aratau ca au astfel de sentimente, dar poate ma insel ca am cam uitat cam ce se intamplabig grinlaughing

| Dulcika50 explică (pentru Sofy999):

Mda...l-am terminat si eu si nu se saruta, doar ca e un filmulet pe youtube unde se saruta si am crezut ca poate asa e tongue