| NbhdDaughter a întrebat:

Hey,cine se uită la American Horror Story, vă rog frumos,lămuriţi-mă şi pe mine. De ce în primul sezon îi cheama Violet şi Tate, iar apoi Kyle şi Zoe? Nu înţeleg.

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Facepalm.

| MaliciousDeath a răspuns:

Fiecare sezon are povestea lui.Personajele se schimba, actorii raman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt povesti de groaza diferite, care nu au legatura unele cu altele. Actorii interpreteaza personaje diferite in sezoane diferite.
Astfel, Taissa Farming este Violet (sezonul 1) si Zoe (sezonul 3), iar Evan Peters este Tate (sezonul 1), Kit (sezonul 2) si Kyle (sezonul 3).