| Meow_No_1995 a întrebat:

Buna happy Vroiam sa stiu ce e cu American Horror Story sezonul 2? Nu inteleg nimic. Ce e cu azilul ala si cu posedatii aia? Unde sunt Vivien, Ben si Violet? De ce Tate are alt nume si de ce nu mai e fantoma? In fiecare sezon e alta poveste? sad

Răspuns Câştigător
| oannapg a răspuns:

Fiecare sezon se rezumă la povești diferite, timpuri diferite, aceeași actori dar alte nume. După cum ai văzut, sezonul doi al serialului se numește AHS: Asylum, care de fapt înseamna un institut pentru oameni cu boli mintale, bolnavi.
AHS de fapt ar cuprinde mai multe povești incluse într-un singur serial.

4 răspunsuri:
| lanadelsex a răspuns:

Sezoanele nu au legatura intre ele...Acum e vorba despre un azil de nebuni si in sezonul 3 de niste vrajitoare. Tate si Violet au ramas acolo...

| Andreaa a răspuns:

DA.