| helllauuu a întrebat:

Hey! Despre ce este vorba in serialul " Sons of anarchy ", la ce sa ma astept?

5 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

În SoA e vorba despre un grup de motociclişti care fac afaceri, ilegale sau nu, într-un oraş mai puţin important din USA. Toată acţiunea se concentrează asupra lor, inclusiv a relaţiilor dintre membrii grupului.
Trebuie să te aştepţi la scene dure, scene cu nuditate explicită, scene la care o să plângi, scene la care o să înnebuneşti de nervi.
E genul ăla de serial care te face să iubeşti personajele care încalcă legea fără regrete şi absolut intenţionat.

| helllauuu explică (pentru UnleashedPsycho):

Am 16 ani, crezi ca e potrivit pentru mine?

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru helllauuu):

Eu am 17. Tot 16 aveam când l-am văzut.
Acum depinde de tine şi cât eşti de deschisă faţă de nuditate şi violenţă. Nu mi se pare mare chestie. Oricum, în materie de scene sexuale nu e film porno, deci e ok.
E un serial extraordinar de bun şi cred că merită.

| helllauuu explică (pentru UnleashedPsycho):

Multumesc, o sa îl incep cat mai curand ^_^

| RobyUhtred a răspuns:

Despre un club de motociclisti.