| Clara120 a întrebat:

Hey e in Naruto Shippuden(cred ca mai pe la inceput)un episod in care Sai ii zice lui Ino ca e frumoasa sau ceva de genul si Sakura se infurie.Si mi se pare ca erau toti la o masa(Naru, Hina, Shikamaru etc)
Imi puteti spune si mie daca stiti care este episodul ca am uitat.
Funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

E intre ep 10-25 cam asa... poti cauta pe http://www.animekage.com/ byee

| Edwwward a răspuns:

33-34-35 unu dintre astea, nu stiu sigur care happy funda?

| Edwwward a răspuns:

Cum sa fie intre 10-25straight face ai innebunit? intre 10-25 e lupta lu deidara cu sakura laughing si lu deidara cu kakashi