| MirunaMirunaMirunaMirunaaa a întrebat:

Hey! Imi puteti recomanda niste documentare utile? Adica, sunt clasa a VI a si as vrea sa imi ziceti nume de documentare care sa ma ajute la scoala!

2 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Poti cumpara revistele Bioplanet si Terra care apar lunar si sunt insotite de DVD-uri cu documentare.

| MirunaMirunaMirunaMirunaaa explică (pentru Deliiiia):

Mdea...as putea dar, ma gandeam mai bine sa vad un documentar gratis pe net.
Ceva ce se face in materia de clasa a VI-a precum filmul documentar "Mari Cuceritori-Soliman Magnificul"(facem la isto de pe le).Ma gandeam ca poat mai stii filme despre Europa, Amiba, Evul Mediu, etc. Daca imi zici iti dau fundita(daca nu da nimeni un raspuns mai bun).