| Amberfine a întrebat:

Hey,spuneti-mi si mie va rog ceva seriale care merita de privit! Fundita

Răspuns Câştigător
| joker455 a răspuns:

Sall ..merita sa te uiti la : Pretty Little Lairs, The Vampire Diares, Gossip Girl.
Eu m-am uitat la toate si sunt niste seriale foarte reusite la care nu te plictisesti deloc! Funda?

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Prison Break şi Spartacus.

| Laurra958 a răspuns:

Prison Break, Pretty Little Liars, One Tree Hill, TVD, The Walking Dead, Fringe, Dexter.

| DonTCaRe a răspuns:

Eu iti recomand :Mesaje de dincolo, CSI New York DR.Who destul de bune