| MiTzi1 a întrebat:

Vreau seriale, nu conteaza genul ) Ceva ce merita de privit!

Răspuns Câştigător
| Zenicide a răspuns:

Lista cu seriale care mi-au placut: The Tudors, Underbelly, The Unit, Rome, The Pillars Of The Earth, V (2009), Hell on Wheels, Justified, Futurama, Archer, Boardwalk Empire, Endgame, Chaos, House of Lies, Californication, Strike Back, Stargate Atlantis, Band of Brothers, Generation Kill, Heroes and Villains, Firefly, House of Saddam, Shield, The Philantropist happy

| ioana2011 a răspuns (pentru Zenicide):

Nu ai auzit de The Vampire Diaries?

| Zenicide a răspuns (pentru ioana2011):

Ba da. De ce?

13 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Pariu cu viata care este in vacanta si mai este familiaDa care este sambata si duminica

| daydreamer a răspuns:

Supernatural si House. As zice ca sunt cele mai bune seriale realizate vreodata. Daca vrei cu vampiri, uita-te la The vampire diaries sau True Blood. Daca esti romantic/a, te poti uita la unul mai vechi, Elisa de Rivombrosa (aduce oarecum cu o telenovela, dar e superb. A, si Dallas, bineinteles-ca tot incepe al doilea sezon acum.

| thalyslly a răspuns:

House
white collar
neveste disperate
switch at birth

| BiuL a răspuns:

Pretty little liars, Gossip Girl, American Horror Story, Lost, CSI : NY

| Iulian03 a răspuns:

Suleyman Magnificullaughing.

| Ramona000 a răspuns:

Suleyman magnificul se difuzeaza partea a 2

Răspuns utilizator avertizat
| TommoGirl a răspuns:

PARIU CU VIATA! E sezonul 3 dar e la fel de misto!
MAI e si Suleyman. FUNDITA? happy

| Craftt a răspuns:

Dexter, Chuck, Fringe, The Vampire Diaries, Lie to Me, Revolution, etc.

| nessayaR a răspuns:

Ghost Whisperer, Grey's Anatomy, Private Practice

| DegeteRapide a răspuns:

Uite cateva: Lost,Friends, How i met your mother, The Vampire Diaries, Ghost Whisperer, The river;
Sper ca ti-am fos de ajutor.