| イリーナ a întrebat:

Hey! Stie cineva sa-mi spuna despre ce este vorba in animeul Honey x Honey Drops?

2 răspunsuri:
| pastapac a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Honey_x_Honey_Drops Aici scrie. Scuze ca nu ti-am putut explica mai bine dar nu ma uit :)

| Kaleesi a răspuns:

E vorba despre o scoala unde exista un fel de "job" pe care putea sa il aiba o fata- sa fie "honey". Jobul asta presupunea ca ea sa il ajute pe un baiat care ii era atribuit/care o angaja sa treaca examenele. Asta din cate tin eu minte happy cu poveste de dragoste evident.