| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Acum câțiva ani am văzut un film care mi-a plăcut mult dar nu mai știu cum se numește. Era vorba despre o femeie care are e enervantă de copii și soțul ei, dar într-o zi oarecum trece într-o realitate alternativă unde familia ei e grozavă, cel puțin din ce îmi aduc aminte. Mă poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Vladc9 a răspuns:

Poti da mai multe detalii?

| LawlietL886 explică (pentru Vladc9):

Țin minte că familia respectivă sărbătoreau sărbători ca Ziua Recunoștinței sau Halloween-ul și se apropiau. În special femeia și soțul ei. Iubirea era cam una din temele principale ale filmului. Au trecut 3-4 ani de când l-am văzut. Îți dai seama că e greu să-mi amintesc.