| alina2501 a întrebat:

Am cam ramas in pana de animeuri. Imi puteti da cateva animeuri de dragoste si supranatural. Daca puteti si o mica descriere.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
* "Tasogare Otome x Amnesia" - "În urmă cu 60 de ani, o femeie tănâră a fost lăsată să moară într-o clădire abandonată de lângă exclusiva Academie Seikyou. Nimeni nu ştie de ce. Nimeni nu ştie cum. Dar povestea terifiantă şi legendele bântuirilor ce au urmat au ajuns până în prezent. Poate că nu e o supriză că printre multe cluburi ale şcolii Seikyou există unul pentru studenţii interesaţi de "investigări paranormale". Ceea ce vă va face mai mult decât pielea de găină va fi faptul că fondatorul clubului este chiar fantoma."
http://site.anime-
nolimit.ro/anime/217-tasogare-otome-x-amnesia

Iata si lista mea de anime-uri vizionate
http://myanimelist.net/animelist/ryuu_ro

3 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Kamisama hajimemashita-este vorba despre Nanaimi care ajunge o zeita si tomoe este servitorul ei.E anime-ul meu favoritbig grin

| ElectrickFunny a răspuns:

Deci daca ai ramas in pana de anime-uri presupun ca poate te-ai uitat la cele pe care le voi spun sooo don't get mad at me >_

| Andrutza137 a răspuns:

Naruto laughing