| SportyZizzu99 a întrebat:

As vrea sa`mi spune`ti si mie ceva filme de vizionat cu prieteni si sa le descrieti putin adica s despre ce este vorbawinking. Orice filme numai romantice NU!

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Chain Letter, este un horror in care este o vorba de o scrisoare in lant, data mai multor prieteni. Dar mai bine te uiti la trailer :

http://www.youtube.com/watch?v=HQvf4G3a6EU

Dupa asta poti face chiar glume cu prietenii tai prin mesaje.

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Va puteti uita la:
Eurotrip
Este o comedie foarte buna uite si descrierea:
Europa nu va mai fi aceeasi dupã ce Scotty Thomas si prietenii lui vor lua expresul excesului! Ei se vor împrieteni cu tot felul de fete strãine focoase si vor face toate nebuniile posibile în cea mai dementã cãlãtorie a vietii lor!

Fãrã costume de baie, fãrã probleme. Lãsati orice prejudecatã la o parte, pentru cã veti avea parte de plãcerile nebunesti ale Vacantei în Europa!
sau Marea Mahmureala tot comedie:
Cu două zile înainte de nuntă, Doug şi trei prieteni ai lui merg până la Las Vegas pentru o binemeritată petrecere a burlacilor. După o noapte de pomină, din care nu-şi mai aduc aminte nimic, prietenii găsesc în baie un tigru, iar în şifonier un bebeluş de şase luni! Cu un Doug dat dispărut, cei trei vor fi nevoiţi să reia traseul din noaptea trecută pentru a-şi da seama ce s-a întâmplat şi pentru a-l face pe mire să ajungă la timp la nuntă

| Liquify a răspuns:

Mr. Popper's Penguins e genial la fel si Ace Ventura laughing Cu prietenii chiar merita vazut Ace Ventura pentru ca e o comedie foarte buna. Sau The Love Guru [nu e romanic e tot comedie] laughing

| KuKluXClannad a răspuns:

Kung Fu Panda 2 (2011)
În Kung Fu Panda 2, Po (JACK BLACK) îşi trăieşte visul ca Războinicul Dragon, apărând Valea Păcii alături de prietenii săi, maeştrii kung fu, Cei Cinci Furioşi: Tigroaica (ANGELINA JOLIE), Maimuţă (JACKIE CHAN), Călugăriţă (SETH ROGEN), Viperă (LUCY LIU) şi Cocor (David Cross). Dar viaţa nemaipomenită a lui Po este acum ameninţată de apariţia unui super-ticălos, Lordul Shen (Gary Oldman) care plănuieşte să folosească o armă ultrasecretă pentru ca să cucerească China şi să distrugă arta kung fu.
Pregătit să devină Războinicul Dragon de mentorul său, Shifu (DUSTIN HOFFMAN), Po trebuie acum să caute în trecutul său şi să scoată la iveală secretele misterioasei sale origini. Numai aşa va reuşi să descătuşeze forţele de care are nevoie.