| enerky a întrebat:

care poata sa-mi zica 1 anime misto in afara de naruto fairy tail dead note dragon ball bleach Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin Poi ai putea incerca:

Attack On Titan, Danganronpa (Drama, Horror, Suspans, Mister, Supernatural, Actiune)
Sword Art Online, Clannad & Clannad After Story (Drama, Romantism, Actiune, Amuzant)
Baka To Test To Shoukanjuu (Super extrem de amuzant. Cel mai amuzant anime din lume laughing Si putin ecchi si romantism)

Ti le propun cu tot dragul big grin Nu trebuie neaparat sa imi dai funda, dar trebuie sa te uiti la ele :X Sunt super faine anime-urile happy Sunt fanul numarul 1 de anime-uri, asa ca ai incredere big grin Cele mai tari anime-uri!winking

Apropo, daca esti mai perversa putin, poti incerca Kiss x Sis, Kampfer, sau Highschool DxD & Highschool DxD New happy

Vizionare placuta! :*

| enerky explică (pentru anonim_4396):

Hmm o sa sa ma uit la ele si imi plac si anime pervers Deja ma uit la Kiss x Sis daca mai imi dai 1 anime romantic ai funda App sunt baiathappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru enerky):

Ok laughing Scuze big grin Poi la anime romantic, ti-l spun pe cel mai romantic pe care il stiu laughing Dar ai grija, are si multa drama... sad Te lasa cu lacrimi sad Sword Art Online - Cel mai frumos anime de dragoste din lume big grin (Scuze laughing Credeam ca esti fata O_O)

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey! Daca vrei din genul Romance iti propun :

* "Sakamichi no Apollon" - "Din cauza situaţiei financiare a tatălui său, bobocul Kaoru Nishimi se mută singur din Yokosuka în Kyushu pentru a locui cu nişte rude. Până atunci, Kaoru fusese un onorabil student care avea obiceiul să păstreze totul pentru el, dar s-a schimbat după ce l-a cunoscut pe „băiatul rău" Sentaro Kawabuchi. Datorită influenţei colegului său, Kaoru simte o atracţie către jazz şi îşi găseşte primul prieten. De asemenea, el învăţă şi cât de distractiv poate fi să cânţi ceva alături de o persoană apropiată."
Daca vrei sa urmaresti "Sakamichi no Apollon", te sfatuiesc sa citesti mai intai manga-ul!

* "Amagami SS" - ""Tachibana Jun'ichi, protagonistul acestei serii, se simte mereu inconfortabil în perioada Crăciunului, deoarece cu 2 ani în urmă fata de care îi plăcea nu a mai ajuns niciodată la întâlnirea lor programată chiar în anjunul Crăciunului. Dar anul acesta Tachibana se decide că e momentul pentru o schimbare şi îşi propune să-şi găsească o nouă iubire până la Crăciun. Şi are 6 fete frumoase din care poate să aleagă: Morishima-senpai, cea mai populară fată din şcoală, Kaoru, prietena şi colega lui de clasă, Sae-chan, prietena timidă a surorii lui, Nanasaki Ai, junioara de la clubul de înot, Rihoko, prietena lui din copilărie şi Ayatsuji, şefa clasei."

Vizionare placuta!

| Blackyuu a răspuns:

Sora no Otoshimono 1 si 2
High school dxd
Highschool of the dead ( este bestial )
Kempfer
Kuroshitsuji

| girlggg a răspuns:

Pai ''Nana'' ii super

Întrebări recente