| Pikachu175 a întrebat:

Ce anime-uri bune imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Si acum, as vrea sa iti recomand cateva anime-uri care mi-au placut la nebunie big grin
Toradora! - o poveste romantica si plina de comedie (contine si o bataie in clasa dintre 2 fete care e super emotionanta, ai sa vezi de ce daca te uiti)
Kaichou wa maid-sama - daca esti fata nu are cum sa nu iti placa de Usui.
Clannad - primul sezon e cam slabut, ma plictisea, dar cum timpul a inceput sa imi placa foarte mult si la sezonul 2 cred ca in fiecare episod plangeam.
Gakkou no kaidan - e un anime horror destul de vechi dar foarte bun parerea mea.
Yami shibai - are 2 sezoane a cate 12 episoade parca, fiecare tinand cate 5 minute si prezinta mai multe povesti horror, unele chiar te invata cate ceva.
Parasyte - prea reusit anime-ul asta
Si Inuyasha, anime-ul meu preferat

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hey
Inainte, vreau sa iti spun ca imi place foarte mult poza ta, e prea kawaii

| Pikachu175 explică (pentru Deleb):

Mersi. :3 Si a ta e.^^

| Deleb a răspuns (pentru Pikachu175):

Si acum, as vrea sa iti recomand cateva anime-uri care mi-au placut la nebunie big grin
Toradora! - o poveste romantica si plina de comedie (contine si o bataie in clasa dintre 2 fete care e super emotionanta, ai sa vezi de ce daca te uiti)
Kaichou wa maid-sama - daca esti fata nu are cum sa nu iti placa de Usui.
Clannad - primul sezon e cam slabut, ma plictisea, dar cum timpul a inceput sa imi placa foarte mult si la sezonul 2 cred ca in fiecare episod plangeam.
Gakkou no kaidan - e un anime horror destul de vechi dar foarte bun parerea mea.
Yami shibai - are 2 sezoane a cate 12 episoade parca, fiecare tinand cate 5 minute si prezinta mai multe povesti horror, unele chiar te invata cate ceva.
Parasyte - prea reusit anime-ul asta
Si Inuyasha, anime-ul meu preferat

| AnaMariaJRock a răspuns:

Shigatsu wa Kimi no Uso
Death Note
Haikyuu
Parasyte/Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
Inuyasha
Major
Zetsuen no Tempest
Romeo x Juliet
Skip Beat!
Elfen Lied

Sper sa iti placa :3

| rockbluesman a răspuns:

Sword art online, este un anime foarte reusit din punct de vedere al intrigiii si desfasurarii actiunii.O zi buna

| Andrwe a răspuns:

Clannad,uita-te si nu vei regreta :*