| MXxXMXxXM a întrebat:

cine tine minte un film in care personajul moare si este inviat prin vodooe, e o comedie veche din anii 1980 - 1990, dau funda la raspuns care stie da si nu stiu titlul... mersi kiss

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

S-ar putea sa te referi la filmul Week - end at Bernie's (1989), care la noi a rulat cu titlul Week - end cu un mort.
Asa cred eu, dar verifica si tu.

| MXxXMXxXM explică (pentru aladinbeci):

Mersi mult de raspuns chiar asta este filmul... kiss maicamea il cauta si nu il mai tinea minte... mersi mult sa mai rasp la intreb de ale mele ca sa iti dau funda kiss

1 răspuns: