| AnyAnutza a întrebat:

E vorba de Pariu cu Viata. Aseara nu am vazut si secventele sezonul 2 episodului 13....Imi puteti explica si mie ce se va intampla? Plz big grin Dau funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BiiaBăă a răspuns:

Pai,a fost :era ziua lui Vlad si Mara vroia sa organizeze petrecerea acasa dar Cristi(Raphael Tudor) a zis sa faca la el petrecerea.Si asa au facut, cand au ajuns la petrecere au venit si niste colegi de`ai lor si cu o fata...si cat au dansat ei Bogdan si-a pus droguri in bautura si l-a prin Raphael si dupa vroia sa bea dar l-a oprit si a venit Vlad si i`a dat lui bautura cu drogurile in ea dupa cateva minute au vrut sa joace Provocare pe saruturi
Si atunci Vlad a fost provocat sa o sarute pe fata aceea si Anca era geloasa si la sfarsitul jocului fata aia care l-a sarutat pe Vlad i`a dansat si Anca s`a suparat si dupa ce si-a terminat aia dansu` a venit Vlad la ea iti dai seama ca era drogat si beat pe deasupra si a vrut sa se culce cu Anca si Anca nu l-a lasat si s`a dus afara suparata.
Dupa a venit inapoi in casa si a intrebat pe toata lumea unde e Vlad? si toti au vrut sa nu`i spuna dar i`a spus Cristi ca e sus si ca a vrut sa se culce.
Anca a mers sus la etaj si acolo cu fata aceea in pat se culca`se cu ea si s`a suparat a ajuns acasa si i`a spus totul lui Mara si a inceput sa planga.

Acum in secventele urmatoare urmeaza sa planga aia doi unul dupa celalalt si sa il puna pe unu sa o ia de mana sa il faca pe Vlad gelos.Cam atat stiu sper ca ti-am fost de ajutor:*

4 răspunsuri:
| BlackFuneral a răspuns:

S-au omorat si acum nu mai exista BlahBlah Band!
Multumita?

| bibiiiy a răspuns:

Ce s-a intamplat in episodul de aseara sau ce se va intampla in episodul de saptamana viitoare?

| AnyAnutza explică:

Dupa cum am spus in intrebare: Episodul 13 sezonul 2happy