| Experta a întrebat:

Buna all. Urmariti pariu cu Viata? Eu da, imi puteti spune daca Andrei moare? chiar sunt foarte curioasa si am vazut ca in secventele celellnte din ep. de azi nu- l arata,! Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Robeert a răspuns:

Andrei nu are cum sa moara, deoarece el este rolul principal cred ca regizorii vor lasa totul in suspans pentru ca sezonul 2 e pe sfarsite mai sunt doar cateva episoade pana pe 28 mai asa ca Andrei cred ca nu va aparea 1-2 episoade iar dupa veni in forta.

| Andutsssaaaa a răspuns (pentru Robeert):

Exact.Sau poate ca in alte filme sa isi piarda cunostinta si sa-l gaseasca altcineva, sa iubeasca o alta fata, si dupa catva timp sa se intoarca la Ioana.Credhappy si sper ca te-am ajutat.Sa nu uiti ca in seara asta la 20:30 incepe!:-Dkiss

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Nu, nu are cum sa moara happy

| HappyKiddd a răspuns:

Nu aRe cum sa mOaRa aNdReI. El e pErSoNaJul pRiNcIpAl! Si nu uita! Mai cateva ore si incepe!