| AlLy_4922 a întrebat:

Hey TPU!
Era un film pe protv cu o cutie muzicala cand o deschideai te intorceai in timp...si era o femeie care tot folosea cutia aceea deoarece shia pierdut fica...cam asa ceva
Era un film gen drama si thriller daca ati putea sa imi ziceti cum se numeste filmul va rog mi-a placut foarte mult...multumesc anticipathappy

4 răspunsuri:
| justme97 a răspuns:

Am cautat foarte mult filmul acesta dar nu l am gasit nici unde
si eu l am vazut dar nu l gasesc pe nicaierisad
imi para rau ca nu pot sa te ajut

| ioanateo a răspuns:

Se numeste Fata Pierduta. funda>?

| Munteanu_Dorina_1990 a răspuns:

Eu am vazut un film asemanator cu o femeie care a mostenit o casa de la matusa ei.Acolo,facind reparatie ea gaseste o cutie muzicala si atunci cind o deschidea se deschideau alte lumi paralele in care murea ba sotul ba fiica, apoi erau vii...ea isi iesea din minti... Pina la urma ea a distrus cutia si toate au revenit la normal.

| Andreea2200 a răspuns (pentru Munteanu_Dorina_1990):

Stii cumva cum se cheama filmul acesta? Ca il caut de foarte mult timp.