| KingOfKings28 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste seriale de genul Hawaii Five-0, dar nu CSI:Miami, Las vegas, New York ca le-am vazut.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale polițiste/criminalistică:True Detective, The Killing, Fargo, The Bridge (2013),Power,Murder In The First, Bosch (2014-),Backstrom (2015– ), Eye Candy (2015-/f.bun), Fortitude (2015-),Allegiance (2015– ), altele:Gang Related, Gomorra (2014– ),The Red Road,The Americans,The Blacklist, Legends, The Assets, Profilage, etc...

| KingOfKings28 explică (pentru faramatania):

Eu caut un serial pe care tu sa il fi vazut si sa ai o parere despre el pentru a putea sa mi-l recomanzi si sunt convins ca nu le-ai vazut pe toate ca asa puteam si eu sa caut pe internet si gaseam.

| faramatania a răspuns (pentru KingOfKings28):

Cauți bine, zic eu, pentru că le-am văzut și le văd în continuare,/ex.The Killing s-a terminat, un serial superb, The Assets s-a terminat are doar un sez.si acesta scurt/8 ep.The Bridge care este remake-ul lui Bron a fost anulat însă după 2 sez./, iar altele sunt abia la început sau aproape, oricum ți le recomand pe toate ca fiind foarte bune.Mai sunt multe seriale pe acest profil, dar recomandările mele se rezumă la ce-am vizionat, n-am înțeles ce ți se pare atât de curios sau ce, ar trebui să ți le descriu în amănunt ca să devin credibilă. Alege și tu ce consideri că ți se potrivește, iar eu acest Hawaii Five-0 nu vizionez de aceea formularea a fost în mare pentru seriale polițiste/criminalistică.Să ai o seară frumoasă și alegeri inspirate!

| Caddy1609 a răspuns:

The Mentalist!
Asta il urmnaresc eu acum si e superb gandit cum personajul principal se joaca cu mintiile criminalilor.
Uita-te la primul episod doar si sunt sigur ca vei dorii sa continui si cu urmatoarele happy

| KingOfKings28 explică:

Multumesc o sa tin cont si iti recomand Hawaii Five-0 pentru ca are o poveste extraordinara si actorii se potrivesc foarte bine.