| Pnk a întrebat:

Imi puteti sugera cateva filme de craciun? Eventual sa fie animatie sau comedie. ceva mau nou.Tnx!

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Daca vrei ceva classic si frumos iti recomand "It's a Wonderful Life"

| Pnk explică (pentru WPP):

Mersi frumos! am vazut trailerul si pare sa fie frumos.Am sa ii dau download imediat.MS

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ho Ho Ho 2 love struck

| Pnk explică (pentru pwp):

L.am vazut mersi mult

| vali1985 a răspuns:

Ho Ho Ho
Home alone.

| Pnk explică (pentru vali1985):

Le-am vazut.Cred ca nu e persoana sa nu fi vazut Home alone.Am zis ceva filme noihappyMersi oricumhappy

| Theoryofabook a răspuns:

1.hotel transilvania
2.ige age (toate filmele)
3.The Nightmare Before Christmas
mi-au placut chiar daca sunt desene animate au fost comice mai ales primulhappy

| Pnk explică (pentru Theoryofabook):

Mersi mult dar deja le-am vazut pe acestea.Intradevar am fost foarte incantata de elehappy

| Theoryofabook a răspuns (pentru Pnk):

Cu placerewinking