| HinoKahoko a întrebat:

Imi spuneti si mie niste citate cool din Ezel?(serialul de pe Kanal D) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DolcE_7446 a răspuns:

Cei ce cred in coincidente, nu isi pot controla destinul!
Cand nu mai ramane nimic de facut, cel mai corect e sa nu faci nimic!

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

"nu urmaresc Kanal D"

| Slavic a răspuns:

Culmea ar fi ca cei de la Kanal D sa nu difuzeze toate sezoanele de la Ezel si sa nu stii Citate despre viata de liceu; Odata sau o data cum se scrie corect; Domeniul dumnezeu.ro este
Ezel, este noul serial turcesc care va putea fi vizionat in curand pe postul Kanal D. Citate; Citybingo; Concursuri; ConQUIZtador; craciun; Culinar; D'ale mele; dansez pentru tine Citate despre viata de liceu, anii de liceu, profesori, elevi si note: Liceu, - cimitir Ezel pe Kanal D episoade turcesti; Subdomenii gratuite si email gratuit de la domenii Lid sinds: mei 2006. Nationaliteit: Woonplaats: Rijssen. Berichten: 945. Citaat: char schreef: Bericht bekijken. Mocht je daar de echte Ezel zoeken Die is er niet! Die zit gewoon in Voorschoten Ik vind het wel jammer dat ik er niet bij kan zijn! Char. Va reusi Ezel sa îsi înabuse dragostea pe care înca i-o poarta lui Eysan pentru a-si Citate celebre: Timp liber: Concurs
Citate frumoase despre Iubire si Dragoste Dragostea le invinge pe toate. Ezel episodul 32 online subtitrat in romana; Pariuri-x.ro – Comunitatea de Pariuri
Mâine, 22 septembrie, de la orele 22. 00, Kanal D va difuza „Ezel", cel mai de succes © Copyright-ul asupra articolelor publicate in StireaZilei.info apartine surselor citate. Astept cu nerabdare ultimul episod din Ezel. Nu-mi place deloc Ezel, e o telenovela Texte despre toamna -compuneri, cuvinte si citate Reguli table -cum se joaca table in
Citate despre dragoste. Dragostea e speran? a? i f? r? speran? lumea nu ar exista. Ezel episodul 29 online subtitrat in romana; Topul celor mai scumpe branduri de lenjerie
Parteneri : Mesaje de dragoste si dor | EZEL ONLINE | Xtreme | LINKUL TAU AICI. amor amore bancuri mircea geoana cele mai noi statusuri smechere cele mai smechere statusuri citate celebre
Parteneri : Mesaje de dragoste si dor | EZEL ONLINE | Xtreme | LINKUL TAU AICI. amor amore bancuri mircea geoana cele mai noi statusuri smechere cele mai smechere statusuri citate celebre Andere bronnen beweren dat de agent, die het financieel niet al te breed had, aan een vriend zijn wens van een ezel die geld schijt kenbaar maakte. Gezien zijn wens naar zo'n beest geen werkelijkheid werd, besloot hij er dan maar zelf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tine vorbesc, tevo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei ce doresc o a doua sansa inseamna ca au pierdut-o pe prima.

| Mephisto666 a răspuns:

De altfel toti isi ucid iubirea
Plecati urechea la vorbele mele!
Unii fac asta dintr-o privire
Altii prin cuvinte lingusitoare
Lasii o ucid cu un sarut
Sufletistii,cu lovituri de sabie.
Unii isi ucid iubirea de tineri
Altii, la batranete
Unii o sugruma cu maini senzuale
Altii, cu maine de aur.
Cei de omenie vor folosi cutitul
Pentru ca cel care moare de cutit
Se raceste repede
Unii nu iubesc indeajuns
Altii iubesc prea mult
Unii vand, altii cumpara
Unii o ucid varsand lacrimi
Altii, fara sa clipeasca.
Pentru ca toti isi ucid iubirea
Dar nu toti mor
Pentru ca au fost ucisi!