| Andeuta a întrebat:

Hey, TPU m-ati putea ajuta sa imi creez si eu un cont pe www.viki.com?

Răspuns Câştigător
| StonemAlly a răspuns:

Pai. intrii pe site. si sus pe mijloc scrie login or sign up. Dai pe sign up, scrii datele tale si create accounttongue

| Andeuta explică (pentru StonemAlly):

Ai avut dreptate, dar acum ceva timp viki nu era si pentru Romania si nu putea sa-mi fac. Acum vad ca a mers mersi.:*

| StonemAlly a răspuns (pentru Andeuta):

N-ai pentru ce:*

3 răspunsuri:
| StonemAlly a răspuns:

Daca tot nu reusesti da-mi un pm cu mailul tau si iti fac eu. Tu decat sa confirmi mailul daca au optiunea astahappy