| MEEEEx2DDDDD a întrebat:

Hey TPU..Pentru fanii Wolf Blood as vrea sa va pun o intrebare. In sezonul 2 dupa ce Maddy(Aimee)pleaca impreuna cu familia sa, serialul mai contiuna? Si daca da ce personaje vor aparea si ce rol vor avea?

2 răspunsuri:
| Clara123 a răspuns:

Paii...da sezonul trei apare in Anglia in februarie 2014 dar nu stiu sigur daca Maddie va mai juca(insa nu ar mai fii serial fara ea)... sper ca te-am ajutat!

| Clara123 a răspuns:

Vor juca aceleasi personaje dar nu stiu daca Maddie va juca...