| aDORpISICUTELE a întrebat:

Am cateva intrebari despre serialul Wolf Blood pentru cei ce il stiu.
1. Maddy cu Rhydian erau impreuna inainte sa se desparta? Cum s-a intamplat sa fie impreuna?
2. In ultimul episod de ce a trebuit sa plece Maddy cu familia ei? Unde?
3. In episodul in care Shannon cu Tom au aflat ca Maddy si Rhydian sunt wolf blood, Rhydian a plecat cu familia lui? Daca stiti, unde?
4. Nu inteleg! Cum de Rhydian vine inapoi?
5. E adevarat ca M. si R. s-au sarutat?
Nu vreau tot felul de link-uri pentru ca episoadele sunt in engleza si mi-e lene sa pricep ce spun ei, plus ca e vacanta.
Dau funda!
Scuze de categorie!

Răspuns Câştigător
| JeJeleu a răspuns:

1.da au fost impreuna la un moment dat si o sa aflam de ce cand apare in Romania..tradus si asa.
2.ca sa faca filmul mai tragic
3.a plecat intr.o haita unde era mama lui..pentru ca ea il voia aproape pr fiul ei
4.ca sa nu fie plictisitor filmul
5. Da! Poti gasi pe internet video unde se saruta
Sper ca am ajutat cu ceva.

1 răspuns: