| Lucky8 a întrebat:

Stie cineva cand apare sezonul 2 din 'The Originals'si sezonul 6 din 'Vampire Diaries'? ( daca se stie data exacta si care este)

Răspuns Câştigător
| Ely_Elydutza_1989 a răspuns:

Pe 2 octombrie 2014 incepe 'The Vampire Diaries' si pe 6 octombrie 2014 icepe 'The Originals'.

2 răspunsuri:
| Dontspeek a răspuns:

Ambele seriale vor aparea in octombrie! Pana atunci ai putea sa te uiti la altele in genul lor si la fel de frumoase.

| Lucky8 explică (pentru Dontspeek):

Se stie data exacta pentru fiecare, n-am gasit data exacta pe net si as vrea sa o stiu