| Daniellllll1 a întrebat:

Hey TPU!
Stie cineva ceva seriale "With Cops",dar in genul sa rezolve cazurile in echipa,dar fara CSI,NCIS,The X Files,The BlackList,White Collar,The Mentalist,Castle,nu mai imi amintesc de altele dar stiu de cele mai multe dintre ele,in special de alea care se vorbeste mult sau sunt foarte "cunoscute".
In plus,am auzit de Criminal Minds, ca e foarte bun.Recomandari?

Funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Killing, The Shield, True Detective

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Criminal Minds, clar. Merita urmarit!
Si Hawaii 5.0 e la fel de popular.
Mai exista un serial politist difuzat in trecut, dar imi scapa numele.

| Daniellllll1 explică (pentru dannyel86):

Hawaii 5.0 am vazut un episod la tv, parea fain.Un prieten ma tot bate la cap cu Criminal Minds, dar nu stiu ce sa fac rolling on the floor
Legat de serialul ala, in caz ca iti aduci aminte, aici sunt big grin

| dannyel86 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Third Watch. E vechi (1999 - 2005). Numai online daca il gasesti. Mie mi-a placut. Gusturile s-ar putea sa difere, de aceea ar fi recomandat sa le vezi pe cele actuale, populare, care ruleaza acum la tv.
Hawaii 5.0 l-am vazut prima data la 2 dimineata. Nu aveam somn, si m-a tinut treaz pana la 6. S-au dat episoade succesive pe AXN si le-a savurat pe fiecare in parte.
Repet, e vorba de gusturi. Un singur episod nu are relevanta in a stabili daca iti place sau nu un serial. Abia dupa 2 episoade poti trage o concluzie. Parerea mea... Ai de unde alege.
Chiar daca nu sunt seriale politiste, Bones si Scorpion merita si ele urmarite. happy
Eu zic sa incepi cu Criminal Minds. Sezonul 1, episodul 1. Ai ce vedea!