| anonimguy3 a întrebat:

Stiti cand va aparea sezonul 2 din Wolf Blood pe Disney Channel?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

S-ar putea sa nu mai apara pentru ca cei de la Disney abandoneaza unele serii si nu le continua
si mie imi place foarte mult si am cautat mult si am gasit primul episod din sezonul 2 subtitrat in romana

6 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Poate la anul

| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult dar s-ar putea sa nu il mai traduca pentru ca cei de la disney abandoneaza seriile care nu sunt foarte urmarite

| skrillex197453 a răspuns:

Da peste 2 luni

| anonimguy3 explică (pentru skrillex197453):

Tocmai peste 2 luni, numai am rabdare pana atunci. sad

| Olivia_Saceanu_1994 a răspuns:

Eu cred ca o sa apara cat de curand

| RobertExodia a răspuns:

Trebuie sa apara ca se mai face mai multe episoade.