| bezeeeea a întrebat:

Hey! va rog, recomandati-mi cateva filme japoneze, taiwaneze sau coreene, despre viata de adolescent, high school etc! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Devyd a răspuns:

Salut,e vreo problema daca este si seriale?
Oricum,
Filme:
My Sassy Girl
you're beautiful sau playful kiss ( coerene )
Secret Garden, My princess,dream high,Coffe Prince, Shining Inheritance, My GIrlfriend is a Gumiho
Sky of love.

Seriale japoneze:Buzzer beat,My rainy Days,Prince producer,Change,Vultures,The Princess and the Eight Dog-Warriors,Moon Lovers,Musashi,Spring Story sau Sweet Room^^
Filme japoneze:Tada Kimi wo Aishiteru, Hana Kimi, My sister, my love,

Seriale:Boys Over Flowers, Playfull kiss, Dream high, Dream high 2, Princess Hours, K-POP Extreme Survival, Flower Boy Ramyun Shop, Personal Taste sau Full House.

Sper ca iti este de folos.

| bezeeeea explică (pentru Devyd):

Multumesc! cele coreene le-am vazut deja dar cele japoneze vor urma. :*

| Devyd a răspuns (pentru bezeeeea):

Cu placere, n-ai pentru ce big grin

3 răspunsuri:
| Soranikk a răspuns:

Boys over flowers, Minte-ma frumos